• У Росії звинуватили Твіттер у порушенні законодавства

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Середа, 11 лютого 2015 року
«Роскомнагляд» Російської Федерації закидає сервісові мікроблогів соціальної мережі «Твіттер» порушення вимог російського законодавства, зокрема, стосовно запобіганню екстремізму. Як зазначають у Росії, відповідний запит буде найближчим часом відправлений адміністрації «Твіттера», повідомляє «Радіо Свобода».

У вівторок, 10 лютого, Олександр Жаров, голова «Роскомнагляду», заявив, що його «дивує» позиція соцмережі стосовно виконання законодавства різних країн. Пославшись на останній звіт компанії, голова російського відомства сказав, що минулого року «Твіттер» задовольнив майже 3000 запитів американського уряду щодо розкриття особистої інформації користувачів. Як він твердить, зі 108 запитів РФ щодо розкриття даних про відвідуваність облікових записів популярних користувачів, не був задоволений жодний.

Крім того, Жарова непокоїть відмова «Твіттера» задовольняти запити про блокування облікових записів «популярних супротивників російського уряду».

Нагадаємо, що у грудні 2014 року «Фейсбук» і «Твіттер» відмовилися блокувати сторінки прихильників російського опозиціонера Олексія Навального, незважаючи на погрози повністю заборонити у Росії доступ до цих соціальних мереж.


Читайте також:

Обама про 2014-й: Росія потрапила в ізоляцію
Користувачам «Вконтакті» не дають писати про відсутність опалення за -40
Лавров отримав оцінку «чотири Піноккіо» за версією Washington Post
Підписатися:

Коментарі