• Обама про 2014-й: Росія потрапила в ізоляцію

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 21 січня 2015 року
Барак Обама, підсумовуючи стан справ у Сполучених Штатах Америки за 2014 рік, сказав у своєму виступі перед Конгресом, що Америка показала себе як впевненого лідера і захисника демократії, а Росія пішла в ізоляцію.

Барак Обама, зокрема, сказав, відмічаючи позитивні досягнення Америки за рік, що країна продемонструвала силу міці та дипломатії, і підтримкою України показала свою могутність, повідомляє «Укрінформ».

«Ми дотримуємося принципу, що більші країни не можуть залякувати менших», — висловився Барак Обама щодо Російської агресії щодо України.

«Сьогодні саме Америка є сильною разом із союзниками, а Росія є ізольованою зі своєю розірваною економікою. Саме так Америка лідирує — без хвастощів, але з упевненістю та непохитною рішучістю», — заявив Барак Обама у своєму виступі, а також додав, що минулого року США із союзниками сильно попрацювали над введенням санкцій.

Окрім таких досягнень, Барак Обама звернув увагу і на проблеми та виклики у внутрішній та зовнішній політиці, з якими стикнулись США, а також на важливі соціальні питання.


Читайте також:
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...