• Столітнього крокодила перегодували

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    П'ятниця, 13 лютого 2015 року
Крокодил Чанкі (або «коренастий»), який страждав на ожиріння, помер у віці ста років в одному з парків на південному заході Бангладеш. Відгодували до надзвичайно великих розмірів його місцеві жителі, які вважали, що, годуючи крокодила, приваблять до себе вдачу.

«Ми знали про проблему, але не були впевнені, що з нею робити. Легенда свідчить, що справдяться сердечні бажання тих, хто втамує голод крокодила», — говорить наглядач за крокодилами Мохаммед Сарвар. За його словами, померли від переїдання три інші крокодили, що утримувались разом із Чанкі в одному з парків Садар Упазілла, повідомляє Yahoo! News. Годували місцеві жителі крокодилів м’ясом.

«Зазвичай приносили просто курку, але нещодавно люди почали пропонувати ще більше, в тому числі кіз, вважаючи, що великі пожертви означали більше шансів, що їхнє бажання справдиться», — говорить Сарвар.

Одного ранку Мохаммед та його колеги побачили, що Чанкі плавав в озерці догори лапами — рептилія померла, скоріше за все, від переїдання у віці 100 років, повідомляє MailOnline. Однак зазвичай крокодили і живуть близько 70—100 років, тому смерть Чанкі не була надто ранньою.


Читайте також:
Крокодили можуть прив'язуватись до людей — дослідження
Чоловік, дивлячись у смартфон, не помітив китаПідписатися:

Social comments Cackle

загрузка...