• Від ПР вимагають доступ до публічної інформації

  • Понеділок, 1 листопада 2010 року
Акція на підтримку прийняття закону «про доступ до публічної інформації» пройшла у Києві біля офісу Партії регіонів 1 листопада 2010 року.

Організатори заходу закликали депутатів Партії регіонів прийняти закон «про доступ до публічної інформації», і підтримати свого лідера - Віктора Януковича, який неодноразово публічно обіцяв, що буде робити все можливе, щоб парламент прийняв цей законопроект якомога швидше.

Для наочності, організатори - громадська компанія «Новий громадянин» і рух «Стоп цензурі», влаштували театралізовану виставу з возом без задніх коліс та з гарбузами замість передніх. Цим демонстранти показували застигле становище у прийнятті даного законопроекту. Також учасники розгорнули плакат з написом «Доступ до інформації зараз або ніколи» і залишили для президента батіг, з пропозицією використовувати це знаряддя при роботі з колегами для прискорення виконання його обіцянок.

Як стало відомо у цей же день, розгляд законопроекту «про доступ до публічної інформації», що був запланований на вівторок 2 листопада, не відбудеться. Голова парламентського Комітету з питань свободи слова та інформації Андрій Шевченко на засіданні погоджувальної ради повідомив, що Верховна Рада не включила до порядку денного на 2 листопада розгляд цього законопроекту.
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...