• Фестиваль Терпсихора в Тавриді. Фоторепортаж

  • Алла Лавриненко | Велика Епоха
    Неділя, 12 вересня 2010 року
Третій фестиваль музичного руху і пластичного танцю "Терпсихора в Тавриді" пройшов 4 та 5 вересня на території національного заповідника "Херсонес Таврійський" у Севастополі.

У фестивалі брали участь три московські колективи: студія музичного руху при Російському університеті дружби народів, студія музичного руху та імпровізації і студія художнього руху Центрального будинку вчених РАН. Учасники студій - у більшості, своєму непрофесійні артисти, а студенти, педагоги, психологи, художники.

Музичний рух - це гармонія рухів, співу і музики. Спираючись на вільний танець Айседори Дункан, студійці розробили власну систему, завдяки якій кожен може навчитися вільно і гарно рухатися й імпровізувати, незалежно від віку та фізичної підготовки. Пластичний танець своїм корінням йде у Древню Елладу до витоків античного мистецтва. Терпсихора - це грецька богиня, муза танцю.

У рамках фестивалю всі охочі могли спробувати свої сили у майстер-класах з музичного руху, вокально-руховому тренінгу та пластичного танцю. Концерти фестивалю проходили на території древнього Херсонеса в античному амфітеатрі, зведеному в IV столітті до нашої ери. У променях сонця, що заходить ,кам'яна чаша амфітеатру наповнювалася чарівними звуками мелодій Штрауса, Гріга, Моцарта, Хачатуряна.

На тлі природних декорацій гармонійно і цікаво сприймалися танцівниці у різнобарвних туніках. Дівчата виконували арії, легко рухаючись по сцені в ритмі класичних творів. Звук їхніх голосів і музика заповнювали весь простір, дивуючи глядачів акустикою стародавнього театру.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...