• Знести Леніна в Слов'янську знову не вийшло

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 12 січня 2015 року
У неділю 11 січня вже вкотре у Слов’янську Донецької області не вдалось знести пам’ятник Леніну. Минулого разу його демонтаж намагались здійснити в ніч на 11 січня.

Після того, як вночі активісти та жителі міста зібрались для повалення пам’ятника Леніну, але не дочекались спецтехніки від одного з батальйонів української армії, вони ще раз зібрались вдень. Присутніх було до 100 чоловік. Прийшли на захід і противники повалення пам’ятника «вождю пролетаріату» — так, один літній чоловік стояв під пам’ятником і намагався не допустити до нього активістів.

Громадяни, що зібрались підтримати демонтаж пам’ятника Леніну вдень, також очікували на прибуття спецтехніки від батальйонів української армії. На монумент навіть закинули трос. Однак після того, як підтримку від військових активісти не отримали, вони вирішили протягом тижня збирати підписи серед жителів Слов’янська за демонтаж монумента «цивілізованим способом».

Із початком восени 2013 року подій на Майдані в Україні стався «ленінопад» — були демонтовані сотні пам’ятників червоному вождю в різних регіонах держави.


Читайте також:
Як повалили найбільшого Леніна України?
Комунізм — що це в дійсності: Дев'ять коментарів про комуністичну партію
На пам'ятнику Леніна в Росії написали «Слава Україні»
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...