• В Києві назвали 47 об'єктів зеленого господарства, що потребують капремонту

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Субота, 21 лютого 2015 року
КМДА затвердила список парків і скверів, які потребують капремонту, а також об’єктів благоустрою, які збираються облаштувати цього року. Про це повідомила прес-служба відомства

«До переліку ввійшли 47 об’єктів зеленого господарства столиці. У дев’яти з них роботи розпочаті у минулих роках і будуть завершені, а в 38 робота тільки розпочнеться», — ідеться у повідомленні.

Приміром, спеціалісти замінять ушкоджене покриття паркових майданчиків та алей, оновлять поливо-зрошувальні системи зелених насаджень, потурбуються про зовнішнє освітлення скверів, встановлять нове обладнання на дитячих і спортивних майданчиках, облаштують нові лави та урни, газони, квітники, вхідні групи тощо. Таким чином, для понад 50 тисяч мешканців столиці буде створено сучасні зони відпочинку.

Разом із тим, буде відремонтований парк імені генерала Ватутіна у Деснянському районі, «Совки» — у Святошинському, Моряків — у Подільському, «Веселка» — у Шевченківському, «Супутник» — у Солом’янському та в усіх інших районах, обіцяють у КМДА.

Крім того, буде відновлено механічну і електротехнічну частини квіткового годинника на вул. Інститутській.


Читайте також:
У Києві представили поштову марку, присвячену Небесній Сотні
Суддів, що не захотіли забороняти КПУ, можуть звільнити
У Києві на вокзалі знову з’явились перекупники залізничних квитків
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...