• У Києві побільшало ломбардів

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 18 лютого 2015 року
У Києві стало більше ломбардів — в українській столиці їхня кількість зросла на 10%.

Це пов’язано із кризою, яка змушує людей «продавати щось непотрібне» у вигляді цінних речей, коштовностей та техніки. До 80% усіх операцій в ломбардах — це купівля ювелірних виробів із золота, рідше — срібла. Діаманти приймають неохоче, оскільки їхню вартість складно визначити, цитує «Обозреватель» Олександра Охрименка, директора Українського аналітичного центру.

За даними експерта, існують також автоломбарди, але їх не більше за 10% від загальної кількості. Мобільні телефони та іншу техніку нібито приймають ще рідше. За інформацією видання, ломбарди охоче приймають саме золото через те, що в разі невикупу його легко здати до Нацбанку.

Ломбарди набули популярності як альтернатива кредитуванню. Їхніми послугами почали користуватись приватні підприємці, яким терміново потрібна певна сума грошей, пояснює Олександр Охрименко. Такі підприємці закладають товар, отримують гроші, пускають їх у справу, отримують прибуток і викупають товар, говорить експерт. Ставки в такому разі становлять 0,2—0,5% на день.

Очікується, що в нинішній ситуації кількість ломбардів в Україні й надалі зростатиме.


Читайте також:
Столичний власник землі сплатив 700 тисяч за вирубування дерев
Українцям обіцяють, що можна буде реєструвати житло онлайн
В кількох місцях Києва волонтери влаштують «благодійний» збір макулатури
На Андріївському узвозі хочуть влаштувати новий сквер
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...