• Маршрутки приміського сполучення ось-ось укотре подорожчають

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Вівторок, 17 лютого 2015 року
Слідом за зростанням цін на проїзд у маршрутках Києва тарифи можуть підняти і перевізники Київщини. Перевізники області вже подали в Київську облдержадміністрацію колективне звернення про перегляд тарифів у бік збільшення. У КОДА таку інформацію підтверджують, але запевняють, що рішення щодо цього питання приймуть тільки після громадських слухань, повідомляє «Сегодня».

«До нас прийшло звернення від Ради перевізників Київської області — сюди входять представники із кожного району та міста. Рішення про підвищення вони прийняли колегіально — хочуть підвищити тарифи із 35 копійок/км до 60 копійок/км. Перевізники мають право звернутися до КОДА із проханням підвищити тариф, якщо паливо дорожчає на 10%, а за тиждень дизпаливо вже виросло із 17 до 21 грн (зростання 23%). Але при цьому люди не стали більше отримувати. Потрібно знайти збалансоване рішення, за якого і транспорт не зупиниться, і щоб люди могли собі це дозволити», — пояснює заступник голови КОДА Дмитро Христюк.

Це означає, що проїзд у маршрутках уже скоро може зрости в ціні на 70%, і якщо зараз проїзд у маршрутці Київ-Буча коштує 9 гривень, то вирости він може до 15 гривень.

Жителі області, які працюють у Києві, вже повним ходом обговорюють майбутнє підвищення. Народ навіть планує припинити користуватися послугами маршруток.

«Їздитиму на електричці сама і доньку пересаджу. Зі студентським квиток обійдеться у 3 грн (повний — 6 грн). Зараз наша маршрутка коштує 9 грн в один кінець, а після подорожчання, напевно, близько 15 грн — 30 грн туди-назад! Додати до цього проїзд у метро в обидва боки — ще 8 грн. Що маємо? — Майже 80 грн на день на двох! У мене немає можливості із зарплатою у 5000 витрачати 1500 тільки на проїзд. А одягнутися? А поїсти?» — обурюється мешканка Бучі Анастасія Климашова.


Читайте також:
До Києва відновили поставки тролейбусів-«Богданів»
Тисячі кримчан отримують українські біометричні паспорти
У Києві встановлять пам'ятник Данте Аліг'єрі
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...