• У київському КП, відповідальному за паркування авто, звільнили понад 20 працівників

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Субота, 21 лютого 2015 року
У результаті перевірок було звільнено понад 20 осіб, які працювали у комунальному підприємстві «Київтранспарксервіс». Про це розповіли у Київській міській держадміністрації, повідомляє «Сегодня».

«Протягом останнього місяця іде активна робота з виявлення зловживань і порушень, вчинених співробітниками підприємства. В ході перевірок були задіяні наш відділ контролю якості послуг, служба безпеки, а також представники громадських організацій і небайдужі кияни. У результаті цих перевірок звільнений начальник служби паркування, кілька начальників районних служб та їхні заступники, а також 16 контролерів служби паркування», — зазначив директор «Київтранспарксервісу» Володимир Першин.

За його словами, ще 15 працівників притягнуто до дисциплінарної відповідальності у вигляді догани.

«Паркувальники мають надавати якісний сервіс, бути ввічливими та доброзичливими. Кожний киянин, який заплатив за паркування, має отримати чек і талон, що є свідченням того, що кошти за цю послугу надійдуть до міського бюджету. Ми вимагаємо від паркувальників прозорої та чесної роботи, за яку вони отримуватимуть гідну зарплатню», — каже Першин.

Керівник відомства попередив, що решта працівників, які допускають порушення, буде виявлена, звільнена і притягнута до відповідальності.


Читайте також:
У Києві на вокзалі знову з’явились перекупники залізничних квитків
У Києві побільшало ломбардів
Маршрутки приміського сполучення ось-ось укотре подорожчають
Підписатися:

Коментарі