• Українських курсантів випустять раніше

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Вівторок, 17 лютого 2015 року
Наприкінці лютого буде здійснений достроковий випуск слухачів останніх курсів військових вишів і підрозділів. Про це 17 лютого заявив в.о. спікера Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов, повідомляє «ТСН».

«У кінці лютого у вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах українських вишів відбудеться достроковий випуск слухачів і курсантів випускних курсів. Зараз курсанти закінчили практичні заняття і стажування в навчальних центрах та військових підрозділах і готуються до іспитів», — зазначив Селезньов.

За його словами, випускники вишів і командири навчальних підрозділів беруть участь у комплексних практичних заняттях із військово-медичної підготовки. До системи вишів України входять 4 академії, 2 університети, 3 інститути військового спрямування, 3 факультети, 20 кафедр військової підготовки, 3 кафедри медицини катастроф і військової медицини, а також 2 військових ліцеї — в Києві та Одесі. Раніше повідомлялося, що кримські курсанти склали присягу на вірність Україні у місті Миколаєві.


Читайте також:
Маршрутки приміського сполучення ось-ось укотре подорожчають
В Україні знову хочуть ввести 12-річну школу
Тисячі кримчан отримують українські біометричні паспорти
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...