• У Слов'янську пам'ятник Леніна прикрасив антикомуністичний напис

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Четвер, 22 січня 2015 року
У ніч із 21 на 22 січня на статуї Володимира Леніна на Центральній площі міста Слов'янська з’явилася красномовна табличка із написом.

На грудях слов'янського пам'ятника «вождя» тепер красується табличка із текстом червоними літерами «Я вбив 20 мільйонів», повідомляють «Слов'янські відомості».

Таке перетворення Володимира Леніна не залишилося непоміченим випадковими перехожими. Хтось був розлютований такою витівкою невідомих, адже це спокусилися на «святая святих». Більшість же перехожих позитивно відгукнулися про цю акцію і висловили сподівання, що пам'ятник лідеру комуністів тепер буде якомога швидше прибраний із Центральної площі Слов'янська.

В.о. міського голови Олег Зонтов прокоментував ситуацію.

«Питання про перенесення або демонтаж пам'ятника Леніну лежить у законній площині. На сьогоднішній день це питання готується до розгляду депутатським корпусом. Пам'ятник є власністю громади, тому його подальшу долю розглядатимуть органи місцевого самоврядування. Що стосується табличок, прапорів чи написів, то кожний мешканець міста має право висловлювати свою позицію. Питання про те, щоб залишити або прибрати цю табличку, також будемо розглядати», — зазначив Зонтов.

Нагадаємо, що 5 липня 2014 року місто Слов'янськ Донецької області було звільнено Збройними силами України від бойовиків.


Читайте також:
Повалений харківський Ленін: міліція закрила справу
Ленін у Києві покинув п'єдестал
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...