• Міністр оборони заборонив мобілізацію «усіх без розбору»

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Вівторок, 20 січня 2015 року
Міністр оборони України Степан Полторак закликав особовий склад очолюваного ним відомства провести якісний відбір кандидатів на службу в Збройних силах. Про це він сказав на службовій нараді щодо готовності до проведення четвертої хвилі часткової мобілізації, повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

«Головне завдання для кожного із вас — якісний відбір кандидатів на службу. Не можна бездумно всіх без розбору залучати до служби — в першу чергу, відмобілізовувати необхідно всіх охочих, добровольців, людей із бойовим досвідом, тих, хто має відповідні військові спеціальності», — зазначив міністр.

Полторак також повідомив, що  всі департаменти та управління було переведено на посилений режим несення служби.

«Наше найголовніше завдання — вчасно забезпечити відмобілізованих речовим майном, харчуванням, зброєю, організувати процес навчання, продумати всі кроки з організації цього процесу. Сподіваюсь, ви докладете необхідних зусиль для того, щоб процес мобілізації проходив злагоджено й чітко», — сказав міністр оборони.

Як відомо, 20 січня в Україні розпочалася четверта хвиля мобілізації з початку подій на Сході України. Відповідний закон № 113-VIII був оприлюднений у парламентській газеті «Голос України».


Читайте також:
До українських військкоматів звертається багато добровольців
В Україні завершено часткову мобілізацію
Усі українські медики стануть військовозобов'язаними?
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...