• Мічені гроші з Донбасу в Україні не прийматимуть

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    П'ятниця, 16 січня 2015 року
Мічені купюри з Донбасу, які з'являються по всій Україні, в магазинах і банках приймати не будуть, а той, хто буде намагатися ними розплатитися, може бути затриманий як співучасник пограбувань.

Секретар РНБО Олександр Турчинов повідомив, що працівники банків, які не встигли вивезти гроші, зіпсували їх спеціальною фарбою. Вона не стирається з купюр.

За словами Турчинова, незважаючи на це, бойовики використовують крадені фарбовані гроші для власних потреб і для розрахунків із населенням.

«Ми попереджаємо населення, що в жодній банківській установі не братимуть мічені крадені гроші», — сказав Турчинов і додав, що всі, хто спробує розраховуватися такими грошима, будуть затримані як співучасники пограбувань.

Однак, враховуючи, що в мирних областях України наразі перебувають сотні тисяч переселенців, привезених ними грошей теж чимало. Як на практиці буде виглядати ситуація, коли клієнт банку спробує розплатитися міченою купюрою, банкірам відповісти важко, адже гроші могли потрапити в руки законослухняному громадянину.

За словами Василя Горбаля, колишнього члена ради НБУ, неозброєним оком можна легко помітити ознаки зіпсованості купюр спеціальною фарбою, тому при грошових операціях потрібно бути уважним, пише видання.


Читайте також:
НБУ зупиняє роботу банків на окупованих територіях
Бойовики друкуватимуть на Донбасі фальшиву гривню?
Українцям сказали, як попередити й уникнути терактів
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...