• Реєструвати авто можна буде через інтернет?

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Вівторок, 20 січня 2015 року
Скоро для того, щоб зареєструвати нову машину, не потрібно буде їздити до МРЕВ і стояти в чергах. Автомобіль можна буде зареєструвати через інтернет, повідомляє AUTO-Consulting.

У Департаменті ДАІ вже працюють над можливістю електронної оплати за реєстрацію, повідомив генерал-майор Анатолій Сіренко. Щоправда, Сіренко зауважив, що точної дати набуття чинності цієї системи він поки назвати не може. І це точно станеться не завтра. Але серйозну роботу в цьому напрямку вже ведуть.

Разом із тим, у ДАІ працюють над поліпшенням прямої реєстрації машин, аби переоформлення авто з одного власника на іншого займало мінімум часу.

Ще одне питання, над яким у ДАІ зараз працюють — визначення біографії авто за VIN-кодом без персональних даних. За словами Анатолія Сіренка, у Департаменті ДАІ хочуть створити базу даних, за якою пошук за VIN-кодом дасть можливість встановлювати всю біографію автомобіля. Скільки разів машину перепродавали, чи числиться вона в угоні, чи не заарештована за несплату кредиту, і чи не значаться за цим авто несплачені штрафи.

Цілком можливо, що в майбутньому машини будуть автоматично реєструватися за VIN-кодом у базі ДАІ відразу під час завезення на територію України. Але поки що жодної конкретики з цього питання немає. Його вивчають у Департаменті ДАІ.


Читайте також:
Новий хіт інтернету: відео із псом, що «телепортувався»
Африканський рибак помстився крокодилові
Американець пішов з лікарні додому без серця
Підписатися:

Коментарі