• До порту Севастополя прибув есмінець ВМФ Народно-визвольної Армії Китаю

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 31 липня 2012 року

До Севастопольського порту сьогодні прибув корабель ВМФ «Циндао» народно-визвольної армії Китаю в рамках заходів військового співробітництва Збройних Сил України, повідомляє прес-центр Міноборони України.  

У програмі візиту есмінця КНР передбачено обмін візитами між екіпажами кораблів двох країн в рамках підготовки кадрів та військово-технічного співробітництва, відвідування китайськими моряками Академії ВМС ім. П.С.Нахімова та кораблів Центру морських операцій ВМС ЗС України, а також оглядові екскурсії по визначних пам'ятках Севастополя і Криму.

З нагоди візиту китайських морських військових в українському штабі Військово-Морських Сил (ВМС) сьогодні відбулася зустріч командувачів флотів обох країн та інших посадових осіб.

«Військове співробітництво між флотами України і Китаю почалося ще 10 років тому, і саме з візиту в порт Севастополя китайського корабля "Циндао"», ― зазначив на зустрічі командувач ВМС ЗС України віце-адмірал Юрій Ільїн.

Він побажав китайським морякам гарного відпочинку та приємних вражень під час перебування в Севастополі та в Криму і запевнив, що українські моряки зроблять все, щоб стоянка «Циндао» була цікавою і змістовною для екіпажу.

У свою чергу, контр-адмірал Ян Цзюнфей запросив жителів і гостей Севастополя відвідати з екскурсіями їх китайський корабель.

Візит «Циндао» триватиме у Криму до 4 серпня.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...