• Польща відкриє в Україні додатково 14 візових центрів

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 9 листопада 2011 року

Посольство Польщі відкриє в Україні додатково 14 центрів з прийому документів на отримання віз.

Польща відкриє в Україні ще 14 візових центрівТак, у самий найближчий час візові центри будуть відкриті на західній Україні, де українці проявляють найбільший інтерес до відвідування Польщі.

12 листопада 2011 року в Івано-Франківську такий пункт відкриє компанія «VFS Global», з якою співпрацює польське посольство, а 18 листопада ― у Львові, повідомив Інтерфакс-Україна з посиланням на керівника Консульського відділу Посольства Польщі в Києві Рафала Вольського.

До кінця поточного року візові пункти будуть ще відкриті в Тернополі (16 грудня), Рівному (22 грудня) та Луцьку (26 грудня).

У січні наступного року візові центри почнуть працювати і на сході Україні: у Донецьку (з 20 січня 2012 р), Дніпропетровську (з 20 січня 2012 р) і в Харкові (з 27 січня 2012 р.).

Слідом за цим заплановано відкриття візового центру в Києві (10 лютого 2012 р.), а в березні ― у Вінниці, Хмельницькому, Житомирі, Одесі, Севастополі й Сімферополі.

Всі центри з прийому документів на отримання віз будуть працювати у п'ятиденному режимі: з 8:30 до 12:00 та з 12:30 до 15:30, крім суботи і неділі. Подати заявку можна за телефоном або на сайті візових центрів.

Грошовий збір за подачу документів встановлено 225 грн. Термін розгляду заяви ― 4-5 днів, результати якого будуть вислані СМС на мобільний телефон заявника. Також у візовому центрі будуть передбачені додаткові послуги: ксерокопіювання (безкоштовно), термінова фотографія (30 грн), кур'єрські послуги (50 грн).

«Відкриття візових центрів ― це захід, пов'язаний з нашими діями щодо лібералізації візового режиму, щоб полегшити українським громадянам процедуру отримання віз», ― зазначив посол Польщі в Україні Генрік Литвин. Їх відкриття не пов'язано з проведенням Євро-2012, додав він.

Корисний сайт.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...