• До Євро-2012 дороги облаштують новими вказівниками

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 5 серпня 2011 року
 
Головні автомагістралі України, за якими будуть переміщатися гості Євро-2012, облаштують системою дорожніх знаків на українсько-англійській мові, повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

Такі заходи зроблені для забезпечення комфортного і безпечного пересування українцями та іноземними відвідувачами країни. Англійською мовою будуть прописані вказівники в готелі, аеропорти, залізничні та автовокзали, на стадіони, бази відпочинку й тощо, повідомляє міністерство.

Також для іноземних туристів Євро-2012 в Київському метро особливо пронумерують його станції. «Святошинсько-Броварська лінія метро червоного кольору отримає №1. Куренівсько-Червоноармійська лінія синього кольору – №2 та Сирецько-Печерська зелена лінія – №3», – сказав начальник Київського метрополітену Володимир Федоренко.

Кінцева станція червоної лінії №1 отримає №110, кінцева станція синьої лінії №2, відповідно, №210. А наступні за кінцевою станцією лінії №1 отримають №111—112, слідом за кінцевою синьою лінією №2 отримають №211—212 і т.д. Наприклад, якщо необхідно потрапити на ст. «Хрещатик» зі ст. «Академмістечко», то необхідно буде проїхати від ст. №110 до ст. №120.

Дані зміни будуть введені згідно зі світовими стандартами нумерації метрополітенів. Як запевнив Володимир Федоренко: «У цій нумерації буде дуже зручно орієнтуватися. За номером станції буде вже відомо відстань до пункту призначення».
 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...