• Міноборони: Україна готова розвивати відносини з НАТО

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 25 липня 2012 року

Збройні Сили України відкриті і готові для співробітництва з Північноатлантичним альянсом в багатьох галузях. Про це заявив Міністр оборони України Дмитро Саламатін, повідомляє прес-центр відомства

«Сьогодні у всіх сферах діяльності ЗС України йде реформування відповідно з стандартами армій провідних країн світу... Для нас досвід НАТО є цінним надбанням. Чим краще ми його засвоїмо, тим результативніше будемо діяти в ході спільних операцій та місій багатонаціональних підрозділів», ― сказав учора український міністр у ході офіційного візиту до Києва делегації НАТО.

У свою чергу головнокомандувач ОЗС НАТО в Європі Річард Ширрефф запевнив, що майже у всіх арміях Альянсу зараз також проходять реформи, і вони готові всіляко допомагати і підтримувати українських військовослужбовців.

Як зазначив Дмитро Саламатін, в стратегії держбезпеки України є положення про те, що при необхідності країна буде входити в дуже тісну взаємодію з НАТО в питаннях нерозповсюдження ядерної зброї, протидії контрабанді зброї, незаконній міграції та кібервійнам.

У той же час нова редакція Закону України «Про основи внутрішньої і зовнішньої політики» закріпила позаблоковий статус української держави.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...