• Збройні сили Росії нарощують бойову міць в Україні

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 23 грудня 2011 року

Сьогодні до Києва з одноденним візитом прибула військова делегація на чолі з начальником Генерального штабу Збройних сил РФ Миколою Макаровим. У ході зустрічі зі своїм українським колегою Григорієм Педченко, сторони обговорили ряд питань щодо розвитку українських і російських збройних сил і домовилися про створення спільного інженерного армійського батальйону.

Як повідомляє прес-центр Міністерства оборони України, в ході зустрічі також обговорювалися результати співробітництва, питання реформування і розвитку збройних сил України та Росії.

Кажучи про результати двостороннього військового співробітництва у 2011 році, Головнокомандувач ЗС України Григорій Педченко зазначив: «За цей період нам вдалося майже вдвічі збільшити кількість спільних навчань і військово-морських проектів на Чорному морі, порівняно з 2010 роком».

Він додав, що в 2012 році заплановано багато заходів в рамках створення сержантського корпусу. Зокрема, військові штаби України та Росії домовилися про створення спільного інженерного батальйону, поліпшення профпідготовки як особового составу, так і у військово-навчальних закладах, і в арміях; розвитку лідерських якостей у командирів усіх ланок.

Зі свого боку генерал Макаров заявив, що всі зусилля керівництва Збройних сил Росії будуть направлятися на посилення бойової готовності всіх з'єднань і військових частин, а також на збільшення їх числа. Буде проведено переоснащення військ новою бойовою технікою, озброєнням, технічним оснащенням сучасними засобами зв'язку та АСУ.

В області профпідготовки планується розробити нову програму навчання офіцерського складу, створити мережу військово-навчальних закладів і центрів бойової підготовки. З цією метою буде переглянута організаційно-штатна структура частин, перероблені всі програмно-статутні документи з навчання, підготовки та ведення бойових дій збройними силами, а також документи, що регламентують повсякденну діяльність військ і сил.

Крім того, російське військове керівництво планує забезпечити своїх військовослужбовців гідною зарплатою, постійним та службовим житлом, що вирішить проблему соціальної незахищеності військовослужбовців. Зокрема, заплановано будівництво нових сучасних військових містечок.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...