• Російські представники відмовилися від приїзду на ялтинський саміт YES

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 19 вересня 2011 року

Восьма Ялтинська зустріч «Україна і світ: спільні виклики, спільне майбутнє» за участю Віктора Януковича пройшла без заявлених раніше учасників з Росії, пише Коммерсант-Україна. Віктор Янукович > Саміт

У Лівадійському палаці, де вже в восьмий раз проходять форуми YES, учасники з Росії в останній момент повідомили, що не приїдуть. У зв'язку з цим довелося відступити від теми «світу», який виявився представленим лише західною його частиною. Як відомо, одним із ключових спікерів цього саміту мав бути заступник голови Держдуми РФ Олександр Бабаков.

Нагадаємо, щорічний 8-й Ялтинський саміт, організований Ялтинською європейською стратегією (YES) під егідою Фонду Віктора Пінчука, проходила в Лівадійському палаці Ялти з 15 по 18 вересня 2011.

У ході зустрічі понад 200 політичних та громадських діячів з понад 20 країн Євросоюзу обговорили глобальні ключові проблеми та їх вплив на Україну і Європу.

Президент України зустрівся на кримській землі з комісаром ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства Штефаном Фюле, прем'єр-міністром Молдови Владом Філатом, міністром закордонних справ Швеції Карлом Більдтом і представником комітету з питань зовнішньої політики ЄС Ельмаром Броком. Вони обговорили питання порядку денного майбутньої конференції «Східне партнерство», яка відбудеться у Варшаві в кінці вересня цього року.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...