• Янукович підбив «головний підсумок» Євро

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 2 липня 2012 року

Під час футбольного чемпіонату з футболу Україна довела, що є сучасною європейською державою. Про це заявив Президент України Віктор Янукович сьогодні в ході зустрічі з Президентом Республіки Таджикистан Емомалі Рахмоном, повідомляє прес-центр голови держави.

«Уболівальники, які приїхали до нас з різних країн Європи і світу, отримали позитивний заряд емоцій. Вони побачили, що Україна стала сучасною європейською державою, що тут дуже доброзичливий народ», ― підкреслив Янукович один з головних результатів проведення Євро-2012 в Україні.

Він висловив сподівання, що інфраструктура, створена в рамках підготовки до світового футболу, послужить наступним поколінням.

Під час зустрічі з іншим президентом Сержем Саргсяном з Вірменії, Віктор Янукович зазначив: «Ми вважаємо, що свято Євро-2012 було хорошим. І цьому підтвердження ― настрій вболівальників, який став дзеркальним відображенням всього Чемпіонату. Я відвідував фан-зону і бачив, як святково й мирно були налаштовані вболівальники багатьох країн. Це головне».

Нагадаємо, вчора в Києві на НСК «Олімпійський» відбувся фінальний матч Євро-2012. Переможцем чемпіонату цього року стала збірна Іспанії, яка з тріском обіграла збірну Італії, вигравши гру з рахунком 4:0.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...