• Німецький посол відзначив толерантність української нації до іноземців

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 13 червня 2012 року

Початок Європейського чемпіонату з футболу в українській державі показало очевидне толерантне і дружнє ставлення українців по відношенню до іноземних гостей.

Такими враженнями поділився посол Німеччини в Україні Ганс-Юрген Гаймзет під час зустрічі з Генеральним прокурором України Віктором Пшонкою 12 червня, повідомляє прес-центр ГПУ. 

Він також зазначив належний рівень підготовки приймаючих міст до Євро-2012 і відсутність проявів расизму, про що раніше повідомляли міжнародні засоби масової інформації.

«Негативні відгуки про Україну іноземних журналістів тепер поступово зникають. Чемпіонат продемонстрував абсолютно толерантну позицію української нації по відношенню до іноземних громадян. У ряді європейських країн ситуація з расизмом виявилася значно гірша», ― зауважив він.

Раніше представник МВС України Володимир Поліщук зазначав, що випадки проявів расизму в Україні є окремими і рідкісними, а заяви західних ЗМІ ― перебільшеними.

Відзначимо, вчора в Польщі під час маршу російських уболівальників поляки атакували колону і спровокували бійки. Така агресія польської нації була викликана поведінкою деяких російських гостей на матчі у Вроцлаві 9 червня, де російські фани влаштували бійку та проявляли расистські настрої по відношенню до гравців. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...