• Відпочинок в Карпатах — кожен захоче повернутися сюди знову

  • Карпати — найчарівніші місця України
  • Четвер, 1 вересня 2011 року

Відпочинок у Карпатах захоплюючий і незабутній, адже в Карпатах свіже повітря, красиві гори, зелені ліси і найчистіші річки. Побачити це і відчути можна як влітку, так і взимку. Це найпрекрасніше і найбільш мальовниче місце в Україні. Влітку тут радує буяння зелені і яскраве, але не пекуче сонце, а також у лісі ростуть різні гриби та ягоди. Восени, коли йде дощ, хмари приховують вершини великих гір, але все одно видно велич природи. У цю пору року можна побачити всі кольори, які тільки можуть бути присутніми в природі — це жовтий, червоний і жовтогарячий колір дерев, який перемішаний з вічно зеленим хвойним лісом.

Сьогодні стрімко розвивається індустрія туризму в Карпатах. Зараз є можливість не тільки покататися на лижах узимку або збирати влітку гриби і ягоди, але і здійснити спеціально організовані піші прогулянки — це сходження на гори і походи до озер, або різні екскурсії, які розкажуть і відкриють історію місцевих жителів. Також відпочинок в Карпатах передбачає захоплюючі кінні прогулянки, прогулянки на велосипедах і прокат квадрациклів. Серед відпочиваючих користується великою популярністю канатна переправа і рафтинг. Любителі лижного спорту та сноуборду можуть покататися на спеціальних гірськолижних трасах, а маленькі діти із задоволенням покатаються на санях.

Розповідаючи про ці місця, варто відзначити відпочинок у Буковелі. Тільки в Буковелі (Паляниці) можна отримати безмежне задоволення від катання на лижах чи сноуборді, а для любителів ковзанів надається велика ковзанка. Тут прекрасні велосипедні траси для проведення екстремального виду літнього відпочинку, обов'язково є прокат і, якщо необхідно, то і продаж всієї необхідної екіпіровки. Це найпопулярніший гірськолижний курорт, який чудово поєднує в собі спокій і тишу з відмінними умовами для відпочинку та спорту. А приваблюють гостей цікаві пейзажі, чисте повітря, різні пам'ятники історії і незвичайне народне мистецтво. Кожна людина, яка побувала тут один раз, захоче повернутися сюди знову.

Мінеральні джерела, заповідні зони і відмінна інфраструктура — все це відпочинок у Карпатах. Тут можна оздоровитися в будь-який час року: снігові гірські схили і різні види екологічного туризму. Останнім часом в Україні з'явилося безліч нових курортів, вони невеликі, непогано оснащені, але тільки відпочинок у Буковелі та інші популярні добре оснащені курорти Карпат зможуть задовольнити всі побажання туристів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...