• Пальма-де-Майорка: визначні пам'ятки

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Вівторок, 22 лютого 2011 року
Пальма-де-Майорка - столиця іспанського острова Мальорка (Майорка). Це місто, в якому воєдино зливаються культура та історія багатьох народів і цивілізацій, а пам'ятники гармонійно доповнюють образ сучасності.

За переказами, Пальма-де-Майорка була заснована римським консулом Цецилієм Метеллом, який буквально закохався в цю землю, побачивши пагорб, що навис над морем. Так, в 123 році до н.е. і було засноване це місто.

До архітектурних пам'ятників Пальма-де-Майорка можна віднести будівлю біржі 15 століття, руїни королівського палацу (14-15 ст.) - вони збереглися ще з тих часів, коли Майорка була незалежним королівством, і, звичайно ж, Кафедральний Собор La Seu - ефектний зразок готики. Побачити цей собор можна буквально з кожної точки міста. Будівництво його тривало понад 300 років - протягом 14-17 століть.

Габарити собору вражають: 55 м завширшки, 121 м завдовжки,  44 м у висоту, він за правом вважається одним із найбільших в Європі. Назва собору походить від імені покровителя Пальма-де-Майорки - Святого Себастьяна. В розробці дизайну інтер'єру собору з 1901 по 1914 рік брав участь Антоніо Гауді - автор знаменитого собору Святого Сімейства в Барселоні.

Палац Альмудайна - ще одна визначна пам'ятка Пальма-де-Майорки - був побудований як арабська фортеця, а зараз це резиденція іспанського короля. Замок Бельвер - унікальна споруда готичного стилю круглої форми, розташована на пагорбі над містом, звідки відкривається панорама міста. Свого часу замок Бельвер був побудований в якості літньої резиденції короля Хайме II.

В старовинному центрі міста можна побачити будинки місцевої знаті минулих часів: будинок Берга, будинок маркіза де Вівот, готична будівля Лонха. Кожен серпень на Пальма-де-Майорку до замку Марівент приїжджає королівська сім'я: вони беруть участь у парусній регаті на Кубок Короля. Майорка - це і білосніжні піщані пляжі, і прибережні бухти, що потопають у зелені, і безкрає синє небо.

 
  
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...