Індія - країна, повна протиріч: тут розкіш йде пліч-о-пліч з убогістю, на тлі індуїстських храмів можна побачити мінарет мечеті, слони та рикші знаходять місце поряд із розкішними палацами і хмарочосами.

Індія здатна змінити людину раз і назавжди - ніхто не залишається байдужим. Тут багатовікові традиції, що старанно охороняються, непохитні та священні, як Ганга і величні Гімалаї.

В Індії релігія міцно вкоренилася в житті людей, стала невід'ємною частиною їх існування. В Індії існує так зване «Свято Дивалі», що в перекладі означає «Свято Вогнів». Символізуючи перемогу істини над неправдою, світла над темрявою, знання над неуцтвом, воно проводиться ось вже 7000 років, в період, коли на зміну сезону дощів приходить зима. Це свято очищення - медитуючи, людина очищає свою свідомість, а купання в Ганзі очищає і душу, і тіло. В цей день в Індії будинки прикрашають вогнями та глиняними лампами.

Кожен район Індії має свої відмінні риси в відношенні звичаїв і традицій. В Індії зародились такі релігії як буддизм, індуїзм, сикхізм та джайнізм, послідовники яких живуть у різних куточках світу.

В Делі є незвичайний храм - Храм Лотоса. Побудований в 1986 році, він отримав кілька нагород як одна з найкрасивіших споруд з бетону. Оточений 9 басейнами, він подібно до квітки лотосу утримується на воді. Бетонні «пелюстки» облицьовані зовні мармуром. Храм Лотоса був зведений за шість років послідовниками бахаїзма виключно на добровільні пожертвування.
 
{mospagebreak}
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...