• Визначні місця Франції: за межами Парижа

  • Наталія Стрига | Велика Епоха
    Понеділок, 19 березня 2012 року

Достопримечательности Франции 1

Величезну кількість визначних місць Франції можна побачити в Ліоні.

Фото: Volfoni/photos.com

Почувши слово «Франція», уява малює божественну готику Нотр-Дам де Парі, багатство «скарбниці мистецтв» — Лувра, вишукану елегантність Ейфелевої вежі і просто романтику звивистих паризьких вулиць. Але краса цієї країни мрій і фантазій виходить далеко за межі Парижа. Найпопулярніші визначні місця Франції розташовані також у Ліоні, Реймсі, Бордо і т. ін. Навіть невеликі французькі села іноді є справжніми музеями історико-культурних цінностей.

Достопримечательности Франции 2

Визначні місця Франції: Куршавель — гірськолижний рай.

Фото: Юрій Кудряшов/2dstudio.ru

Французька Рив'єра, острів Корсика з його затишними бухтами і затоками, суперечливий Марсель — ось далеко не всі визначні місця Франції, які приваблюють мільйони відпочиваючих у теплу пору року. Взимку любителі активного відпочинку приїжджають підкорити білосніжні схили альпійських гір. Найвідоміші гірськолижні курорти — Куршевель, Шамоні, Тінь, Мерібель.

Достопримечательности Франции 3

Визначні місця Франції: загадкове місто Ліон.

Фото: frederic prochasson/photos.com

Місто з давньоримською історією, місто ткачів, місто гурманів і модниць — так називають славнозвісний Ліон. Кажуть, він з'явився від поцілунку двох річок, які зливаються на території міста воєдино. Тут знаходяться такі визначні місця Франції, як найстаріший у країні театр (побудований стародавніми римлянами, які й заснували це місто), білокам'яний собор Нотр-Дам де Фурвьер у неоготичному стилі і чудова площа Белькур, прикрашена кінною статуєю Людовика XIV і унікальним фонтаном, з якого б'є природне джерело. Старовинні вулички, відомий антикварний ринок і найбільш вишукана кухня у всій Франції — Ліон знайде шлях до серця будь-якого туриста.

Достопримечательности Франции 4

Набережна Ніцци — одне з найбільш мальовничих визначних місць Франції.

Фото: Антон Денисенко/ru.wikipedia.org

На Середземноморському узбережжі Франції лежить всесвітньо відоме місто-курорт Ніцца. Його прикрашають 150 фонтанів, розкішні парки і сади, пишні барокові собори і палаци XVII—XVIII століть. Мабуть, головним із південних визначних місць Франції є семикілометровий приморський бульвар під назвою Англійський променад. Його можна побачити повністю, піднявшись на пагорб Шато. У ХVI столітті тут була стародавня фортеця, від якої сьогодні збереглася одна лише башта. З оглядового майданчика за яскраво-червоними черепичними дахами можна визначити межі Старого міста. З іншого боку пагорба — міський порт, із шикарними яхтами і величезними круїзними лайнерами. Ніцца — один із найпрестижніших курортів Франції. На захід від неї розташовані такі ж елітні Канни, Антіб, Жуан-ле-Пен, Сен-Тропе.

Достопримечательности Франции 5

Значна частина культурних пам’яток Франції — старовинні замки.

Фото: antonovjj/livejournal.com

Достопримечательности Франции 6

Визначні місця Франції: замок Шенонсо.

Фото: Ra-smit/ru.wikipedia.org

Одним із найбільш старовинних визначних місць Франції є кам'яні замки, розташовані в долині річки Луари. Більшість із них було зведено в Середні віки, деякі кардинально перебудовані в епоху Відродження, коли вони слугували резиденцією французьких королів. Найбільш відомі з них — замки Шамбор, Шенонсо, Амбуаз, Блуа, Шеверні — вражають своєю величчю і розкішшю. І в той же час, кожен із них чимось унікальний. Наприклад, замок Шенонсо за всю свою історію існування належав лише жінкам, а в капелі замку Амбуаз поховані останки самого Леонардо да Вінчі.

Достопримечательности Франции 7

Визначні місця Франції — країни контрастів.

Фото: Simon Gurney/photos.com

Завдяки своїй культурній славі, Франція є однією з найбільш відвідуваних країн у світі. Але не слід занадто романтизувати цю країну. Франція буває дуже різною. Старовина і сучасність, елітні бутіки й злиденні задвірки — у цьому й полягає особливий дух країни. І кожен його сприймає по-своєму. Що говорити, краще переконайтеся у цьому самі!

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...