• Небесний корабель на Зоряному параді у Портленді

  • П'ятниця, 22 липня 2011 року

Щорічний фестиваль Троянди у Портленді, штат Орегон у США, проводиться вже більше ста років, і за цей час він перетворився на найголовнішу подію міста. Це найбільша подія червня. Цьогоріч його прикрасив незвичайний корабель.

Унікальний корабель,  окраса цьогорічного фестивалю Троянди, пройшов 480 км по землі. Команду, яка створила і побудувала човен Фалунь Дафа для Зоряного параду у рамках фестивалю Портленда, очолювали Гордон Елліотт і Алан Сміт. Величезний, гарно оздобллений човен ніби плив над різнокольоровими хмарами. Три небесні діви у стародавніх костюмах сиділи у великих квітах лотосів й виконували елегантні жести руками, а інші демонстрували вправи китайського цигун Фалунь Дафа.

Човен довжиною 12 м, шириною 3,6 м і висотою 7,2 м на острові Сан-Хуан розробили і побудували за п'ять років дві людини. Потім він був зібраний у Портленді.

Гордон Елліотт, професійний тесляр і підрядник, сказав, що робота над човном, від дизайну до обробки, тривала близько року.  Створювати човен, який став родзинкою параду Зірок, допомагали також 20 добровольців, які присвятили цьому багато вечорів і вихідних днів.

 
Торік схожий човен цих же авторів отримав нагороду у номінації «Найкраще освітлення». Цього року він посів друге місце у номінації «Кращий колектив», і третє у номінації «Найкраще освітлення».

Алан Сміт, тесляр і механік, повідомив, що для кожного параду човен повністю демонтується і будується спочатку. «Кожого року ми намагаємося щось змінити у човні, щоб він зну і знову привертав до себе увагу».

Відповідаючи на питання про його відданість цьому проекту, Сміт сказав: «Люди добровільно йдуть за праведне діло. І це дуже добре. Істина, чуйність, терплячість у сучасному світі дуже необхідні. І цей човен нагадує про це».

Перший фестиваль Троянди у Портленді відбувся в 1907 році й був описаний, як найпишніше видовище Америки.

Парад Зірок у рамках фестивалю у Портленді, як правило, починається відразу після заходу сонця. У 105-й раз він залишається однією з найпопулярніших визначних подій фестивалю Троянди у Портленді. 4 червня, у перший сонячний день після кількох місяців майже безперервних дощів, більше ніж 250 000 глядачів з радістю вітали його учасників.

Цьогоріч було 109 виступів, які включали 20 блискучих оркестрів, 50 човнів, виступи команд і багато інших заходів. Деякі човни завітали здалеку, наприклад, Баварські пересувні декорації з Лівенворт, штат Вашингтон.

Наталія Теплицька. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...