• Гірськолижний курорт Буковиця — найкращій вибір в Україні

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 31 серпня 2016 року

ⓅУ сучасному світі здоровий спосіб життя починає займати першочергове місце. Тим, хто цінує і любить зимове катання, хто бажає отримати насолоду від неймовірної краси засніжених схилів Карпат, наш курорт для лижників буде найкращим вибором в Україні. Ми знаходимося у Львівській області недалеко від популярних курортів Трускавець і Східниця. Вільна від сучасних міст ділянка незайманої природи славиться чистим гірським повітрям, сліпучими білосніжними схилами і найчистішими високогірними джерелами.

Ми — це гірськолижний курорт Буковиця — запрошуємо до себе всіх бажаючих провести час з користю для здоров'я, оновити свою лижно-сноубордну майстерність, а якщо не вмієте, то і навчитися цьому. У нас чудове місце, щоб Ви з рідними могли повноцінно відпочити, а Ваші діти отримати можливість вперше стати на лижі.

У Буковіці Ви знайдете:

— Траси як для дилетантів, так і для людей з досвідом. У нас працюють траси різної довжини та складності, які задовольнять як новачків, так досвідчених гірськолижників. Є підйомник для навчання дітей.

— Штучне напилення трас снігом. Завдяки сніговим гарматам ми підтримуємо наші траси в належному стані тривалий час.

— Прокат лиж, сноубордів, черевиків, палиць і шоломів. Ми пропонуємо високоякісне спорядження будь-якого розміру від світових виробників. Ви можете приїхати взагалі без інвентарю та екіпіруватися на місці.

— Гнучку систему знижок, абонементів та внутрішньої електронної валюти «Bukcoin». Придбавши абонемент наші гості можуть отримати шалену знижку до 50%. Ви можете самі спланувати собі відпочинок на свій розсуд, користуватися будь-якими підйомниками, за допомогою абонемента отримувати доступ через усі турнікети і спускатися тими трасами, які Вам сподобалися, отримуючи при цьому максимум задоволення.

— Інструкторську школу. Якщо Ви жодного разу не підходили до лиж — не біда, наші найдосвідченіші інструктори завжди до Ваших послуг. Ви можете навчатися азам гірськолижного спорту як у групах, так і індивідуально.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком .

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...