• Незабутній Новий рік у Києві

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    П'ятниця, 26 грудня 2014 року

ⓅСьогодні для святкування Нового року можна обрати будь-яке місто і навіть країну. Невеличке село недалеко від рідного міста, чарівний Львів, красуня Одеса, романтичний Париж, екзотичний Туніс — вибір шалений! Тим не менше, величезна кількість туристів обирають для зустрічі Нового року столицю України — величавий Київ. Що ж потрібно знати, плануючи провести новорічні свята у цьому місті?

Відпочинок із комфортом

Звичайно, в Київ можна приїхати рано вранці, здійснити прогулянку святково прикрашеним містом і вже ввечері повертатися додому. Але на Новий рік столиця стає особливо привабливою для туристів, тому краще провести тут 2—3, а то і більше днів. В такому випадку найважливіше питання — пошук житла. Зазвичай, ціни на готельні номери (досить високі і в несвяткові дні) значно підвищуються на час новорічних свят. Крім того, бронювання кімнат може проходити за декілька місяців до головної ночі року.

Більш простий і доступний варіант — пошук квартири, яку можна орендувати подобово. Підбирати і бронювати житло варто завчасно, адже ажіотаж досить високий. Дякуючи інтернету, подобовий пошук квартири в Києві відбувається швидко, особливо якщо знати, де шукати. Ціни на оренду житла на час новорічних свят традиційно зростають. Зекономити можна, винайнявши квартиру далі від центру або розділивши орендну плату на велику компанію друзів.

Заздалегідь варто попіклуватися не лише про житло, але і про квитки на той вид транспорту, яким легше (або дешевше) дістатися до столиці. В зв’язку з підвищеним попитом на Новий рік купити квиток за кілька днів майже неможливо.

Неймовірна атмосфера

Київ вражає у будь-який час, але на Новий рік місто стає абсолютно іншим. На кожному кроці чарівні прикраси, різнокольорові вогники, блискучі фігурки, ледь не у кожній вітрині можна побачити ялинку та іграшкового Діда Мороза. Зустріти цього персонажа можна і на вулиці, часто в супроводі красуні Снігуроньки. Особливе місце серед усієї новорічної атрибутики займає головна ялинка країни — висока, струнка і обов’язково гарно прикрашена.

Саме біля новорічної ялинки можна відчути ту неймовірну атмосферу, яка панує в Києві в святкові дні. На площі біля ялинки традиційно відкривається новорічний ярмарок, проводяться різні майстер-класи (здебільшого для дітей), лунають пісні відомих українських і закордонних виконавців. У різних частинах Києва в новорічні свята проходять концерти, проводяться конкурси для дітей і дорослих, відкриваються благодійні виставки. Безпосередньо в новорічну ніч біля головної ялинки збираються тисячі киян і гостей міста. Офіційна частина святкування з концертом і феєрверком триває, зазвичай, до 2 години ночі. Після цього гуляння можуть бути продовжені за індивідуальною програмою. Нудьгувати точно не доведеться!

***

Стаття розміщена на правах реклами

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...