Четвер, Тра 26, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Весільний ексклюзив

П'ятниця, 9 вересня 2016 року

ⓅВразити своєю красою і оригінальністю на власному весіллі мріє кожна наречена, тому завдання сучасних дизайнерів полягає в тому, щоб панянки мали можливість із чого вибирати.

Вразити своєю красою і оригінальністю на власному весіллі мріє кожна наречена, тому завдання сучасних дизайнерів полягає в тому, щоб панянки мали можливість із чого вибирати. Із завданням вони успішно справляються, презентуючи незрівнянні весільні наряди різних стилів, моделей і кольорів.

Розставляємо акценти

У цьому сезоні дизайнери пропонують розставити акценти в такий спосіб:

• уважніше придивитися до баски, яка зробить акцент на тонкій талії. За допомогою баски можна підкреслити, як заманеться талію, тому що баска може бути трохи вище або нижче, створюючи певний ефект: масштабності, витонченості, загадковості. Все це маємо можливість спостерігати в роботах ALVINA VALENTA, TONY WARD, BADGLEY MISCHKA, MONIQUE LHUILLIER;

• V-подібний виріз, що дозволяє провокувати і полонити не тільки нареченого. Дизайнери ANNE BARGE і CAROLINA HERRERA пропонують бути зухвалішою і дати волю природній привабливості;

• оголена спинка завжди хвилювала уяву представників сильної статі, тому MARCHESA і ANGEL SANCHEZ активно використовують даний прийом при створенні своїх шедеврів;

• короткі весільні наряди, на яких акцентує увагу VERA WANG полонять багатьох. Дизайнер впевнена, що гріх не похвалитися стрункими ніжками на головному святі свого життя;

• дещо незвичайні наряди кроп-топ пропонують у своїх колекціях ANGEL SANCHEZ і CAROLINA HERRERA, які дозволяють продемонструвати ідеальну талію нареченої. Якщо ви займаєтеся організацією весільного свята або, вас обов’язково зацікавить питання: Де можна купити весільні сукні оптом в Україні. Ну, звичайно ж, в інтернет-магазині ексклюзивних весільних нарядів.

З давніх-давен повелося, що наречена повинна бути ніжною, тендітною і жіночною, але сучасні панянки не завжди бажають дотримуватися віками усталеного образу. Вони вибирають для весілля елегантні брючні костюми, які виглядають не менш красиво і оригінально. Даний варіант наряду нареченої можна знайти в колекціях ANGEL SANCHEZ і TONY WARD.

Ще один цікавий прийом пропонують BADGLEY MISCHKA і LELA LOSE. Він полягає у відсутності декору і акцентів у наряді. Головною прикрасою є благородство тканини і аристократичність фактури.

Величезний асортимент весільних суконь і їх продавців на ринку України, заставляє покупця замислитися над питанням: де купити весільні сукні оптом. Одні постійно ходять по оптових точках з продажу одягу й аксесуарів для нареченої, а інші регулярно переглядають каталоги інтернет-магазинів і замовляють відповідні моделі для поповнення асортименту свого салону. Вибір залишається за покупцем.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.