• Українки стали срібними призерками Європи у стрибках у воду

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    П'ятниця, 13 серпня 2010 року

Юлія Прокопчук і Аліна Чапленко виграли срібні нагороди у стрибках з вишки 10 м.

На чемпіонаті Європи з водних видів спорту в Будапешті жінки розіграли нагороди в синхронних стрибках з вишки 10 м. На другу сходинку п'єдесталу піднялися українки Юлія Прокопчук і Аліна Чапленко, тим самим повторивши срібний успіх Ендховена-2008.

Як і два роки тому, домогтися більшого нашому дуету не дозволили представниці Німеччини - Нора Субшинскі і Крістін Штойер. Бронза в активі спортсменок з Великобтританії -

Зазначимо, що у такому ж порядку розташувалися пари і в кваліфікації. Але якщо вранці перевага німкень над українками обчислювалася чотирма балами, то ввечері вона становила вже 13,38.

Субшинскі і Штойер жодного разу за п'ять стрибків не втратили лідерства, і лише один раз в четвертій серії, не зовсім чисто виконавши гвинтовий стрибок з стійки на руках, набрали на три бали менше дуету з України. Втім, запас міцності у них був досить великий.

Зазначимо, що це вже восьма медаль (перша срібна) для України на ЧЄ з водних видів спорту - чотири нагороди у синхронному плавання, одна - у плаванні на відкритій воді і три у стрибках в воду.

За матеріалами: sport-express

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...