'Дніпро' узяв переконливий реванш у 'Спартака'

Підопічні Володимира Безсонова пробилися в наступний раунд Ліги Європи.

Дніпропетровський "Дніпро" склав компанію львівським "Карпатам", подолавши третій кваліфікаційний раунд Ліги Європи.

Домашній поєдинок проти сербського "Спартака" підопічні Володимира Безсонова починали в ролі програючих, адже в Златіборе українці поступилися з рахунком 1:2.

Проте у матчі-відповіді "Дніпро" зміг взяти переконливий реванш - 2:0. Зі стартових хвилин господарі поля заволоділи перевагою, реалізувавши його під завісу першого тайму - відзначився Євген Селезньов. А на самому початку другої половини гри рахунок подвоїв Маріо Холек.

Вийшовши вперед за сумою двох зустрічей, "Дніпро" зберіг прийнятний для себе результат до самого фінального свистка.

Трохи раніше в наступний раунд Ліги Європи змогли пробитися і львівські "Карпати", обігравши за сумою двох зустрічей грузинський "Зестафоні". Своїх наступних суперників українські клуби дізнаються в п'ятницю під час жеребкування.

"Дніпро" - "Спартак" Златібор 2:0 (перший матч 1:2)

Голи: Селезньов, 45, Холек, 48

"Дніпро": Каніболоцький, Лобжанідзе, Русол, Чеберячко, Денисов, Феррейра, Холек, Кравченко (Ротань, 30), Калініченко (Назаренко, 75), Коноплянка, Селезньов (Гоменюк, 71)

"Спартак": Лабус, Стевановіч, Шарац, Братіч, Пушкаріч, Сімович, Торбіца, Веселіном, Антонич, Адамович, Убіпаріп (Міріч, 46)

За матеріалами: sport.tochka