• Віталій Кличко отримав боксерський 'оскар'

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Вівторок, 3 серпня 2010 року

Віталія Кличка нагороджено титулом "Чемпіон 2009". Український чемпіон отримав позолочену статуетку у вигляді кулака.

 
Всесвітня боксерська рада (WBC) нагородила українського боксера Віталія Кличка титулом "Чемпіон 2009". Цю нагороду Кличко-старший отримав 31 липня в Кардіффі, де проходила одна з найбільш очікуваних подій у світі професійного боксу - фестиваль WBC Night Of Champions.

"У житті, як і боксі, важливо не тільки наносити, а й уміти тримати удар! У Віталія це виходить дуже добре. Саме тому він - великий чемпіон", - сказав у своєму привітанні Дон Хосе Сулейман, президент Всесвітньої боксерської асоціації.

Night Of Champions у Кардіффі за своєю значимістю і розмахом не поступається церемонії нагородження "Оскар" або "BAFTA" і супроводжується телевізійною трансляцією і яскравим музичним шоу. На події були присутні зірки кіно і шоу-бізнесу, знамениті художники і музиканти. Вперше у світовій історії в один день, 31 липня, організатори вечора зібрали в одному місці близько 80-ти чемпіонів світу різних поколінь!

Night Of Champions має 4-річну історію. Вперше "зліт" боксерської еліти проходив у Мексиці, на курорті Канкун, у 2006 році. Тоді спортивна громадськість спеціально зосередила увагу всього світу до місцевості, яка найбільше постраждала від руйнівного урагану Вілма. Мета спортсменів була благородна - привернути до курорту якомога більше коштів, і знову зробити його привабливим для туристів.

Фінальним акордом WBC Night Of Champions став гала-вечір і перша за 4-річну історію фестивалю церемонія нагородження переможців найпрестижнішою нагородою в світі боксу. Переможцям у номінаціях було вручено символ цього виду спорту - позолочена статуетка у вигляді стислого кулака, обмотаного боксерськими бинтами.

За матеріалами: prosport

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...