Київське «Динамо» розгромило «Гент»

фото sport.be
Київське «Динамо» в першому матчі 3-го відбіркового раунду Ліги чемпіонів розгромило на своєму полі бельгійський «Гент» (3:0).

Рахунок в матчі був відкритий на 19-й хвилині зустрічі. Єрьоменко  пасом знайшов у штрафному гостей Гармаша, того випередив голкіпер «Гента», першим на м'ячі виявився Ярмоленко, який спочатку обіграв Йоргачевіча, а потім послав м'яч у практично порожні ворота.

Подвоїли свою перевагу «динамівці» за десять хвилин до кінця основного часу зустрічі. Шевченко чудово пройшов по правому флангу, зіграв у стінку з Гармашем, після чого без проблем пробив голкіпера гостей, який вийшов трохи з воріт .

А в самому кінцівці зустрічі «динамівці» забили третій м'яч. Шевченко прекрасним пасом відправив у прорив по правому флангу Зозулю, той зрізав кут, зблизився трохи з воротарем і пробив у дальній кут воріт.