Ліга чемпіонів. 'Динамо' упевнено проходить 'Гент'

У відповідному поєдинку третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів київське «Динамо» на виїзді добилося перемоги над бельгійським «Гентом» - 3:1 і вийшло в наступний раунд турніру.

Після впевненої перемоги киян у першому матчі (3:0) «Генту» потрібно було забивати швидкий гол. Господарі дійсно тиснули на ворота підопічних Валерія Газаєва, але до небезпечних моментів справа практично не доходила. Але на 32-й хвилині динамівці видали зразково-показову атаку, яку увінчав точний удар Гармаша.

Незабаром після перерви віце-чемпіон України подвоїв свою перевагу, після комбінації за участю Ярмоленко, Єременко та Мілевського, який забив гол у дальній кут воріт.

Під завісу матчу Кулібаєв «розмочив» рахунок у матчі, але останнє слово все одно залишилося за «Динамо». Гусєв вийшовший після тривалої паузи  встановив остаточний рахунок 3:1 на користь «Динамо» і 6:1 за сумою двох матчів.

Ліга чемпіонів, 3-й кваліфікаційний раунд, матчі-відповіді

«Гент» - «Динамо» - 1:3 (0:1)

Голи: 0:1 - Гармаш (32), 0:2 - Мілевський (54), 1:2 - Кулібаєв (84), 1:3 - Гусєв (89)

«Гент»: Йоргачевіч, Майра, Дуарте (Арбайтман), Шулер, Томпсон, Тейс, Кустовіч (Любянкіч, 46), Гронде, Лепоінт (Смолдерс, 68), Ель Ганассі, Кулібаєв

«Динамо»: Бойко, Данило, Бетао, Михалик, Маграо (Ель Каддурі, 43), Вукоєвич, Гармаш, Єременко (Зозуля, 67), Шевченко, Ярмоленко (Гусєв, 77), Мілевський

Попередження: Дуарте (16), Данило (17), Гронде (28)

За матеріалами: turnir