Шахтар завдав поразки Металісту

У матчі 11-го туру української прем'єр-ліги донецький Шахтар на виїзді обіграв харківський Металіст.

Гірники на 16-й хвилині могли відкривати рахунок у матчі. Віталій Годулян, після фолу Папи Гуйє на Хюбшману у власній штрафній призначив пенальті. Пробивати взявся Вілліан, проте переграти в рамці Горяїнова бразильцеві не судилося.

Відразу після цього епізоду з лави запасних був вилучений головний тренер харківської команди Мирон Маркевич, який бурхливо висловлював незгоду з діями арбітра.

На 26-й хвилині Шахтар таки забив. Фернандіньо гострим пасом з центру вивів Мхітаряна один на один з голкіпером, і Генріх оформив свій 14-й гол у сезоні.

Під кінець тайму Шахтар подвоїв свою перевагу завдяки дальньому удару Ілсіньо 2:0.

Після цього матчу Шахтар з 33 очками продовжує впевнено очолювати турнірну таблицю чемпіонату України. Металіст з 18 очками посідає 4-у сходинку.

Металіст - Шахтар 0:2

Голи: Мхітарян, 26, Ілсіньо, 42

Металіст: Горяїнов, Папа Гуйє, Вільягра, Березовчук (Шарпар, 45 +1), Пшеничних, Соса, Торрес (Вілліан Гомес, 46), Шав'єр, Шелаєв (Крістальдо, 65), Фініньо, Тайсон

Шахтар: П'ятов, Кучер, Хюбшман, Срна (Алекс Тейшейра, 58), Кривцов, Шевчук, Фернандіньо (Дуглас Коста, 74), Вілліан, Ілсіньо (Едуардо, 65), Луїс Адріано, Мхітарян

Попереджені: Бланко, Шарпар, Крістальдо - Вілліан, Фернандіньо, Кучер

Вилучений: Маркевич, 19