Кривбас поступився Шахтарю

У матчі 18-го туру чемпіонату України криворізький Кривбас на своєму полі поступився донецькому Шахтареві.

На 29-й хвилині Мхітарян точним ударом забив свій 18-й гол у поточному сезоні. Відразу після перерви Генріх виступив уже в ролі асистента, віддавши передачу на Алекса Тейшейру, який із другого разу таки пробив воротаря — 0:2.

Закінчували зустріч команди не в повних складах. У гостей на 52-й хвилині залишив поле Фернандіньйо, а у Кривбасу пряму червону на 68-й хвилині отримав Антонов.

Кривбас — Шахтар — 0:2

Голи: Мхітарян, 29, Тейшейра, 47

Кривбас: Штанько, Лисицький, Лобжанідзе (Баліч, 60), Шершун, Еслінек, Сердюк (Дедечко, 55), Матіч, Бартуловіч, Антонов, Самодін (Іващенко, 83), Валєєв

Шахтар: П’ятов, Кучер, Срна, Ракицький (Ілсіньо, 75), Рац, Фернандіньо, Степаненко, Мхітарян (Девіч, 58), Вілліан (Коста, 76), Едуардо, Тейшейра

Попередження: Фернандіньо (51), Дедечко (68)

Вилучені: Антонов, 69 — Фернандіньо, 52