Шахтар перемагає Металург і встановлює новий рекорд перемог

Донецьке «дербі» між Металургом і Шахтарем завершилося не тільки впевненою перемогою останніх, але і стовідсотковим показником набраних очок за перше коло чемпіонату.

Шахтар після вояжу в Лондон і прикрої поразки на останніх секундах від Челсі навіяв на уболівальників тривогу, що психологічний стан команди, можливо, надламаний. Однак недільний поєдинок показав зовсім протилежну картину на футбольному полі.

Шахтар дуже швидко вийшов вперед на 10 хвилині після награної комбінації: подача Вілліана з кутового під удар з льоту від Даріо Срни — найпотужніший удар відбив воротар, однак точно на голову Едуардо, який легким парашутом закинув м'яч у сітку.

На 23 хвилині Шахтар подвоїв перевагу зусиллями Генріха Мхітаряна, який з гострого кута вразив ворота, ударом між ніг Бандурі.

Свій другий гол Мхітарян забив на 37 хвилині, просто замкнувши хорошу прострільну передачу від Ярослава Ракицького. 14-й м'яч Генріха ще більше зміцнив його лідерство в гонці бомбардирів.

Другі 45 хвилин зустрічі пройшли під тотальним контролем Шахтаря, який створив величезну кількість моментів для взяття воріт господарів, не дозволивши Металургу створити щось небезпечне біля своїх воріт.

А остаточно же добив господарів поля Алекс Тейшейра на 91 хвилині: після прострілу від Кости, воротар невдало відбив м'яч, і донецький бразилець заштовхав «круглого» у сітку. На табло загорілися 4:0 на користь гостей.

У підсумку донецький Шахтар видобуває п'ятнадцяту перемогу поспіль, тим самим встановлюючи абсолютний рекорд в чемпіонатах України.

Металург Д. — Шахтар 0:4

Голи: Едуардо (10), Мхітарян (23, 37), Тейшейра (91)

Металург Д: Бандура, Морозюк, Барановський, Мкртчян, Голайдо (Іванко, 79), Данило, Нельсон, Макрідіс, Казарян (Едігарян, 55), Траоре, Дімітров (Лазич, 46)

Шахтар: Каніболоцький, Срна, Кучер (Чігринський, 59), Ракицький, Рац, Степаненко, Фернандіньо (Тейшейра, 46), Ілсіньо (Коста, 46), Вілліан, Едуардо, Мхітарян