Карпати вибили Металіст з Кубка України

У матчі 1/8 фіналу Кубка України з футболу харківський Металіст у Львові програв місцевим Карпатам.

В середині другого тайму Озаркив отримав друге попередження і покинув поле. Харків'яни відразу ж використали свою перевагу. Після навісу Едмара, Джонатан Кристальдо приблизно з воротарської лінії вистрибнув і головою пробив у ближню дев'ятку.

на 77-й хвилині господарям вдалося зрівняти рахунок - Штилич увійшов у штрафну, обіграв двох захисників і направив м'яч точно в дальній кут.

Догравали команди основний час в рівних складах - у Команди Маркевича другу жовту отримав Шарпар.

У другому екстратаймі Карпатам вдалася швидка контратака, яку завершив точним ударом Леван Кенія 2-1.

Карпати - Металіст 2:1

Голи: Кристальдо 72, Штилич 77, Кенія 107

Карпати: Богатинов, Мілошевіч, Озаркив, Пластун (Ксенз, 59), Даушвили, Ощипко, Худоб'як, Штилич, Лукас (Ткачук, 109), Кополовець (Кенія, 105+2) Гладкий

Металіст: Дишленкович, Торсильери, Березовчук, Обрадовіч, Пшеничних (Барвинко, 111), , Шарпар, Бланко (Вілліан, 46), Торрес, Ребенок, Кристальдо (Едмар, 70) Марлос

Попередження: Обрадовіч (10), Лукас (36), Березовчук (45), Бланко (50), Озаркив (54), Шарпар (76), Кристальдо (80), Ощипко (97).

Вилучення: Озаркив, 68 - Шарпар, 87