• Володимир Кличко не відправив у нокаут «Вікінга» Маріуша Ваха

  • Павло Хулін | Велика Епоха
    Неділя, 11 листопада 2012 року

У ніч з 10 на 11 листопада 2012 року в Гамбурзі відбувся чудовий бій між двома «велетнями» — Володимиром Кличком і Маріушем Вахом. Володимир Кличко з перших хвилин і до кінця 12-го раунду пробивав свої перевірені роками джеби. Польський спортсмен з перших хвилин показав низький клас своїх технічних можливостей. У підсумку закономірна перемога Кличка за очками.

Поєдинок вийшов на рідкість видовищним. І головна причина, на радість глядачам і шанувальникам боксу, — це унікальна фортеця черепа і щелепи поляка Маріуша Ваха. Супротивника зі здатністю витримувати багаторазові акцентовані удари в голову в кожному раунді Володимир Кличко не зустрічав за всю свою спортивну кар'єру і може вже й не зустріти.

Зовнішність Маріуша Ваха нагадувала містичного героя з нереальних коміксів, в яких герої мають всього лише одну зброю. І цією зброєю у польського боксера була його неймовірна фізична стійкість. Маріуш в кожному раунді спочатку терпів точні удари Володимира, потім згадував, що є ще в боксі маятник, і тоді його включав, за допомогою чого потім і рятувався від навалу кілких важких ударів Кличка.

Іноді щось вдавалося і Ваху, тому український чемпіон захоплювався в гонитві за черговим нокаутом. Володимир пропустив кілька неприємних ударів від поляка.

Останні п'ять раундів були повністю під контролем Кличка. Українець знайшов потрібну дистанцію, рідше вступав в силову боротьбу і рідше вкладався в удари.

Після того як оголосили переможця, на ринг привітати Володимира Кличко вийшов сам Сильвестр Сталоне. 66-річний голлівудський актор був колись втіленням американської мрії. Але в нинішній час брати Клички втілюють у собі дуже райдужні і яскраві іскри слави і фінансового успіху. Так що американська мрія тепер швидше проявляється в українських боксерах — Віталії та Володимирі Кличках, але, на жаль, на території Німеччини.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...