«Динамо» в меншості зіграло внічию з «Аяксом»

Київське «Динамо» зіграло внічию з амстердамським «Аяксом» (1:1) у першому матчі плей-офф Ліги чемпіонів.

Перший тайм пройшов за явної переваги київського «Динамо». Підопічні Валерія Газзаєва перебігали підопічних Мартіна Йола. Тільки от втілити свою перевагу в гол кияни не змогли.

А в дебюті другої половини матчу динамівці залишилися в меншості: другу жовту, а слідом за нею і червону отримав Денис Гармаш.

Відразу ж буквально через дві хвилини динамівці пропустили: подача зі штрафного, Вертонген виграв верхову боротьбу і послав м'яч у сітку воріт.

«Динамо», незважаючи на гру в меншості, все ж таки змогло зрівняти рахунок. Коваль ввів м'яч в гру, захисник «Аякса» невдало зіграв головою, у результаті Гусєв вийшов один на один і без проблем реалізував свій шанс.

Зустріч у відповідь відбудеться 25 серпня.