Дніпро обіграв київське Динамо

У матчі 11-го туру чемпіонату України Дніпропетровський Дніпро взяв три очки, впевнено обігравши київське Динамо.

Дніпро обіграв київське Динамо. Фото: SERGEI SUPINSKY/AFP/GettyImages
Обидві команди підходили до матчу за друге місце в таблиці після непростих ігор в єврокубках, причому у Дніпра було на один день менше часу на відпочинок.

Однак саме Дніпро почав жваво і навіть забив швидкий гол, який, однак, скасував арбітр матчу. Такий поворот подій ще більше розпалив господарів, і на 12 хвилині Євген Селезньов, продавивши всіх у купі гравців, головою відкрив рахунок у поєдинку.

Динамо ж, граючи відверто слабко, нічим примітним не виділялося в перші 45 хвилин, за винятком хорошого моменту біля Ідейе, який пробиваючи по воротах, влучив у штангу.

У другому таймі Дніпро відійшов в оборону: господарів влаштовував рахунок, а втома від єврокубкового матчу в четвер давалася взнаки. Природно гості пішли вперед і навіть зуміли забити, однак суддя знову гол не зарахував.

Динамо посилило атаку за допомогою замін, але пробити ворота Лаштувки все ж не виходило. Дніпро повністю перебудувався на гру в контратаках. І в одній з таких атак Матеус, виборовши м'яч у Хачеріді, тут же пробив по воротах, проте м'яч після його удару знову відскочив до нього, але хитрий бразилець, не розгубившись, головою пробив вже у порожні ворота. І це 2:0.

На 94 хвилині поєдинку португалець Велозу хорошим дальнім ударом забив гол престижу за гостей.

У підсумку Дніпро перемагає 2:1 і знову повертається на другу сходинку в турнірній таблиці.

Дніпро 2:1 Динамо

Голи: Селезньов (12), Матеус (83) — Велозу (94)

Дніпро: Лаштувка, Мандзюк, Одібе, Мазух, Стрініч, Канкава, Жуліано, Коноплянка, Матеус (Денисов, 91), Зозуля (Кравченко, 87), Селезньов (Федецький, 66)

Динамо: Коваль, Д. Сілва, Хачеріді, Михалик, Тайво, Гармаш (Мехмеді, 89), Велозу, Ярмоленко (Рубен, 80), Гусєв, Ідейє, Мілевський (Рафаель, 65)