Барселона виграла титул найсильнішого клубу у світі

Сьогодні в Японії відбувся фінал клубного чемпіонату світу з футболу, в якому іспанська Барселона крупно обіграла бразильський Сантос і стала найсильнішим клубом в нинішньому році.

Погром Сантоса каталонці почали вже на 17 хвилині - Мессі увірвався до штрафного майданчика і спокійно перекинув воротаря. Через 5 хвилин Хаві подвоїв перевагу, розстрілявши голкіпера приблизно з 11-метрової позначки. Добив південно-американців у першому таймі Сеск Фабрегас - «як кажуть гол у роздягальню». А фінальну крапку поставив все той же Мессі, знову перегравши один в один голкіпера.

Сама ж гра проходила в спокійній атмосфері, Барселона впевнено контролювала хід гри, зачаровуючи вболівальників відточеними до досконалості пасами і розрізними передачами, виводячи своїх гравців на побачення з голкіпером. Сантос намагався якось змінити таке становище, але нічого не вдавалося навіть «юному таланту» Неймару. Єдиний гольовий момент він не зміг використати, вийшовши один в один з голкіпером - Вальдес добре зіграв ногами. Не клеїлася гра і в інших талановитих бразильців Ганса і Елано; пару прекрасних передач все ж вони зробили, але Барса була дуже надійна в обороні. Могли каталонці забивати ще і ще, але, відверто кажучи, пошкодували латино-американців в деяких епізодах. У підсумку 4:0 на користь європейців.

Кращим гравцем матчу був визнаний - Карлес Пуйоль. Також призів удостоїлися Неймар - бронзовий м'яч, Хаві - срібний м'яч і Мессі - золотий м'яч і спецприз від компанії Тoyota.

«Сантос» - «Барселона» - 0:4

Рефері: Равшан Ірматов (Узбекистан).

Голи: Мессі (17), Хаві (24), Фабрегас (45), Мессі (82).

Сантос: Кабрал, Еду Драсена, Данило (Елано 31), Лео, Бруно Родріго, Дурвал, Ароука, Енріке, Ганс (Ібсон 82), Боржес (Кардек 78), Неймар

Барселона: Вальдес, Д. Алвеш, Пуйоль (Фонтас 85), Піке (Маскерано, 56), Абідаль, Бускетс, Хаві, Сеск Фабрегас, Тьяго (Педро 78), Іньєста, Ліонель Мессі#img_gallery#