Рауль оформив хет-трик у матчі з «Вердером»

У 17-му турі німецької Бундесліги «Шальке» розгромив бременський «Вердер» - 5:0.

Погром «Вердера» розпочався на 16-й хвилині, після удару Хунтелара, голкіпер не зміг зафіксувати м'яч в руках і той відскочив до Рауля, який і проштовхнув м'яч носком за лінію воріт.

Не встигли гості отямитися, як через кілька хвилин, зв'язка Хунтелар - Рауль, розігравши красиву комбінацію, зміцнили перевагу.

Свій третій м'яч у поєдинку Рауль провів на 63-й хвилині прекрасним ударом головою, після подачі Крістіана Фукса.

На 67-й хвилині Кіріакос Пападопулос підключився до атаки, і після навісу з флангу, головою забив 4-й м'яч.

Автор п'ятого м'яча у ворота «Шальке» на 70-й хвилині став Клас-Ян Хунтелар, увірвавшись до штрафного майданчика, підробив собі м'яч під удар, і пробив його в дальній кут воріт.

«Шальке» - «Вердер» - 5:0

Голи: Рауль (16), Рауль (20), Рауль (63), Пападопулос (67), Хунтелар (70)

«Шальке»: Уннерсталл, Фукс, Пападопулос, Матіп, Хеведес (Дракслер, 57), Хурадо, Хегер (Баумйоханн, 74), Джонс, Пуккіла, Хунтелар (Маріка, 77), Рауль

«Вердер»: Візе, Предль, Шміц (Арнаутович, 46), Налдо, Вольф, Баргфреде, Фріц, Ігневскі (Уеслі, 71), Трінкс, Пісарро, Розенберг

Попередження: Ігневскі (26), Фріц (65), Рауль (43), Хеведес (76)