• Тайваньська фірма анонсує вихід ноутбука, який працюватиме на сонячній енергії

  • П'ятниця, 7 квітня 2006 року

Тайваньський виробник материнських плат Micro-Star International (MSI) розробив прототип ноутбука, який працює на сонячній енергії, сконструйований для того, щоб покінчити з необхідністю зарядження акумуляторів включенням їх у розетку.

MSI продемонструвала ідею задуму свого ноутбука першого покоління під назвою Solar NB, який працює на сонячній енергії, на Міжнародній виставці по споживчій електроніці-2006 (2006 International Consumer Electronics Show) в Лас-Вегасі. На кришці ноутбука є сонячна батарея, яка живить систему.

Як стверджує менеджер збуту компанії MSI Чень Чінхун (Chen Chien-hung), 12-дюймовий Solar NB здатний працювати на сонячній енергії протягом 30 хвилин і вимагає приблизно 30 хвилин для зарядження такою кількістю енергії.

Solar NB був розроблений у відповідь на природоохоронне законодавство, що стає все більш і більш жорстким, з метою меншого використання природних ресурсів і задоволення вимог зниження витрат енергії.

Solar NB першого покоління, вартість якого склала $1600, знаходився на стадії розробки 12 місяців і зараз MSI створює друге покоління Solar NB.

Solar NB другого покоління використовуватиме супутникову енергію, яка є набагато ефективнішою ніж світлова енергія, але технологія якої дорожча і відбивається на його ціні – $2400.

Проте, як заявляє MSI, Solar NB не потрапить на ринок поки не стане більш розвинутим.

Девід Скаумбардіс. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...