• Про особливості працевлаштування в Чехії

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 1 листопада 2018 року

Яка робота в Чехії найбільш приваблива для іноземців?

Робота в Чехії для чоловіків і жінок приваблива не тільки досить високою оплатою праці, а й непоганими умовами роботи і можливістю ефективно задіяти отриманий в іншій країні диплом. Крім того, непогано заробити в Чехії можуть представники тих професій, які не дуже затребувані в Україні. Тому щорічно в цю країну виїжджає безліч українців і громадян інших держав, які бажають отримати гідне робоче місце.

прапор чехії

Найбільш високі зарплати отримують працівники страхової та банківської сфер. Непогані гроші заробляють професійні кухарі, досвідчені водії вантажівок, оператори на виробництві, продавці-консультанти, програмісти. Для останніх працевлаштування в Чехії є особливо привабливим, оскільки дана сфера в країні постійно розвивається, і у талановитого програміста напевно вийде зайняти відмінне місце в одній з компаній.

Шляхи пошуку роботи в Чехії

Перш ніж зайнятися пошуком вакансії, вам варто адекватно оцінити власні можливості, досвід і професійні навички, які повинні бути відображені в резюме. Не варто фантазувати, приписуючи собі ті навички, якими ви насправді не володієте, адже чеські роботодавці досить прискіпливі і відразу ж побачать, на що ви дійсно здатні. Брехня в резюме здатна сильно зіпсувати вашу репутацію, і в подальшому знайти хорошу роботу буде набагато складніше.

працевлаштування

Кращий спосіб знайти підходящу вакансію - це звернутися за допомогою до одного з авторитетних чеських кадрових агентств. Так ви точно зможете розраховувати на те, що влаштуєтесь в пристойну компанію. Не варто користуватися послугами того агентства, про який є багато негативних відгуків в інтернеті, адже тоді ви ризикуєте втратити час і гроші, але так і не знайти пристойну роботу.

роботв в чехії

Власникові диплома одного з українських ВНЗ потрібно подбати про те, щоб цей диплом міг бути прийнятий чеським роботодавцем. Процедура визнання диплома, виданого в іншій країні, на території конкретної держави називається нострифікацією. Якщо ваш диплом буде визнаний, ви зможете отримати масу переваг, і не тільки в працевлаштуванні. Визнаний диплом дає можливість продовжити навчання в Чехії, що і роблять багато випускників ВНЗ інших держав. Продовження навчання дасть вам можливість вибрати найбільш затребувану професію і це неодмінно додасть вам кілька плюсів до резюме.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...