ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Росія звинуватила Великобританію у створенні "фейкових" відеороликів про бої в Україні

Велика Епоха
Російський танк в Україні (OSINTtechnical - Twitter)

У своїй останній заяві Міністерство оборони Росії звинуватило Велику Британію в участі у пропаганді, зокрема, у допомозі українцям у створенні «постановчих відеороликів».

Росія стверджує, що вони зняті на сході України і показують, як українська армія використовує західну зброю, яка є «надзвичайно ефективною» у "фальшивих" боях.

Міністерство супроводжувало свою заяву кадрами, які нібито показують, як знімаються «відео».

Це вже не перша така незвичайна заява, зроблена російськими військовими. Москва регулярно звинувачує Україну та західні країни у фальсифікації доказів та інсценуванні «провокацій», щоб звинуватити Росію у скоєнні військових злочинів та бомбардуванні цивільних районів.

Тим часом існує багато доказів — більшість із них зафіксована незалежними міжнародними організаціями — військових злочинів, скоєних російськими військами в Україні, повідомляє ВВС.

У жодній із заяв та матеріалів, опублікованих Міністерством оборони Росії, не згадувалося про те, що вже пройшло 100 днів з моменту російського вторгнення в Україну.

У четвер незалежний російський сайт новин Meduza повідомив, що контрольовані державою ЗМІ отримали вказівку Кремля не «акцентувати увагу на тривалості» війни напередодні 100-денної дати.

===