ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Колишній лідер проросійських сепаратистів заявив, що «спецоперація» Путіна в Україні провалилася

Велика Епоха
Ігор Стрєлков (Youtube/ скриншот)

Ігор Гіркін, також відомий як Стрєлков, колишній командир проросійських сепаратистів на сході України, заявив у недавньому інтерв'ю, що «спецоперація» Путіна в Україні провалилася, і що Москва намагалася вибратися з пастки, в яку потрапила, шляхом підписання «мирного договору».

Кремль недооцінив противника і не врахував, що Україна має сильну й мотивовану армію — і продовжує робити одну помилку за іншою, стверджує Гіркін, додаючи, що Україна сміється над «потужністю» російської армії.

«Коли спецоперація провалилася, у Кремлі швиденько вирішили, просто на колінці… “Мінські” на колінці накидали, вирішили на колінці накидати “Стамбульські”. Типу, зараз ми їх підпишемо, і ніби нічого не було. Тобто, давайте, віддайте нам Донбас, забирайте все інше, а ми вдамо, що це було непорозуміння», — заявив Стрєлков.

Колишній лідер проросійських сепаратистів також стверджує, що українські війська хочуть і можуть захищати свою територію, а так звана «друга армія світу» продемонструвала свою реальну «силу».

«Противник готувався до війни 8 років. Вони для цього будували армію. І вони збудували боєздатну армію. Результат: в Україні з нас просто сміються. Вони сміються і знущаються з цих людей, які так “чудово” думають, планують, у яких такі “чудові” стратегічні концепції і не менш “чудові” тактичні рішення», — говорить Гіркін.

На його думку, коли російські війська ганебно втекли з Київської області, вони дали зрозуміти Україні, що ворог зовсім не такий страшний, і що його можна вигнати з країни.

«У той момент, коли ситуація коливалася “на терезах” — вони різко здалися. Вони просто різко здалися! А противник оцінив це, звісно, як слабкість, як боягузтво. Природно, у противника виникло піднесення… Вся світова розвідка працює на українську армію. Розраховувати на якісь сюрпризи, які описані у підручнику радянської армії про війну на Халхин-Голі – це просто безглуздо», – резюмує Гіркін.