ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Польща ліквідувала російську шпигунську мережу (ВІДЕО)

Велика Епоха
Міністр оборони Польщі Маріуш Блащак. (ANDRE PAIN/AFP via Getty Images)

Польща заявила в четвер, що повністю ліквідувала російську шпигунську мережу, яка працювала на підтримку наступу Москви в Україні.

"Уся мережа була ліквідована", ─ заявив міністр оборони Польщі Маріуш Блащак в інтерв'ю польському громадському радіо PR1. Це була шпигунська група, яка збирала інформацію для тих, хто напав на Україну", ─ додав він. "Загроза була реальною", ─ наполягає міністр, не повідомляючи подальших подробиць.

У середу приватна польська радіостанція RMF FM повідомила, посилаючись на анонімні джерела, що Агентство внутрішньої безпеки ABW заарештувало шістьох іноземців, які працюють на російські секретні служби і здійснювали підготовку до диверсійних актів у Польщі. Підозрюваних заарештували після виявлення прихованих камер, які були встановлені на важливих залізничних маршрутах і перехрестях, записуючи і передаючи дані про рух.

Підвищена тривога

За даними RMF, "десятки пристроїв" такого типу були встановлені, в основному, на ділянках залізничної лінії, що ведуть на південний схід країни, зокрема біля аеропорту Ясенка під Жешувом, який є одним з основних пунктів перекидання західної зброї і боєприпасів в Україну. Після цієї операції служби і поліція були приведені в стан підвищеної готовності, а безпека залізниць і стратегічних інфраструктур була посилена, повідомляє канал RMF.